Το λογιστικό γραφείο της Λέισου Μαρίας Αμαλίας με πολυετή εμπειρία προσφέρει ολοκληρωμένες λογιστικές και φοροτεχνικές υπηρεσίες για ιδιώτες και επαγγελματίες. Με συνέπεια, οργάνωση και ποιότητα υπηρεσιών, διατηρεί μακροχρόνιες και αξιόπιστες συνεργασίες με πολλούς πελάτες. Αντιμετωπίζει κάθε περίπτωση με υπευθυνότητα και σοβαρότητα δίνοντας αποτελεσματικές λύσεις σε κάθε σας ζήτημα.
Η σωστή λογιστική παρακολούθηση μιας επιχείρησης αποτελεί μια σημαντική λειτουργία. Το έμπειρο και εξειδικευμένο προσωπικό μας, σε συνδυασμό με το σύγχρονο τεχνικό εξοπλισμό, αναλαμβάνει την τήρηση και την πλήρη λογιστική παρακολούθηση των δραστηριοτήτων της επιχείρησή σας καθώς και την αποστολή μέσω TAXISNET όλων των ηλεκτρονικών δηλώσεων, ενώ παράλληλα αναλαμβάνουμε το σύνολο των συναλλαγών σας με τις ΔΟΥ.
|